ارسال ایمیل info@iman.org
تماس بگیرید (310) 202 8181
Donate

برنامه های هفتگی ایمان

بنیاد ایمان هر هفته برنامه های ملی و مذهبی از جمله کلاس های قرآن ، مراسم دعا و نیایش ، کلاس زبان فارسی و کلاس عرفانی مولانا برگزار می نماید. از هموطنان و جامعه ایرانی دعوت می شود در این برنامه ها که جهت پیشبرد اهداف این بنیاد که همانا  تثبیت و توسعه هویت فرهنگی و مذهبی جوانان و نوباوگان هموطنان عزیز می باشد، با ما همراه باشند .

ثبت نام

لینک ثبت نام

زمان اجرا

دوره ای هفتگی

مکان برگزاری دوره

3376 Motor Ave. Los Angeles, CA 90034

نماز جماعت و نیایش دعای کمیل

نماز و دعای کمیل هر پنجشنبه شب در محیطی روحانی و پرشور با حضور هموطنان گرامی برپا گشته و بدنبال آن بنیاد ایمان در تالار بزرگ ایران واقع در این موجموعه با پذیرایی شام میهماندار عزیزان می باشد.

همچنین در این شب ها تعدادی از یاران ایمان به منظور بزرگداشت یاد درگذشتگان خود با این بنیاد همیاری می نمایند.

نماز جمعه و نیایش بعد از نماز

بنیاد ایمان هر جمعه ظهر شاهد حضور نمازگزاران عزیز ایرانی و غیر ایرانی است. در این مراسم خطیبان اندیشمند ، مبانی اخلاقی و مسائل روز را در خطبه های روشنگرانه خود بیان کرده و سپس نماز با خلوصی ویژه برگزار می گردد.

در پایان مراسم با ناهار از نمازگزاران عزیز پذیرایی می شود.

کلاس زبان فارسی

بنیاد ایمان با توجه به اهمیت آموزش زبان فارسی به کودکان و نوباوگان عزیز ایرانی کلاس های آموزش زبان فارسی با همکاری آموزگاران آزموده و با تجربه دایر نموده است . با ثبت نام کودکان خود در این کلاس ها آنان را از موهبت آشنایی با فرهنگ غنی و ادبیات پربار سرزمین اهورایمان ایران برخوردار نمایید. 

کلاس عرفانی مولانا . مثنوی (محسن قاضی زاده)

در بنیاد ایمان محفل عرفانی آموزش اشعار و اشنایی با افکار پر نغز شاعر شهیر ایران حضرت مولانا دایر می باشد. آقای محسن قاضی زاده با شور و اشتیاق فراوان اشعار و دیدگاه این شاعر نامی با حاضرین سخن می گوید. با حضور خود در این برنامه، بیشتر با ادبیات غنی و پر آوازه سرزمین عزیزمان آشنا شوید.

کلاس قرآن به زبان انگلیسی

بنیاد ایمان برای آن دسته از عزیزانی که با زبان انگلیسی آشنایی بیشتری دارند، کلاس قرآن به زبان انگلیسی با همکاری اساتیدی آگاه و با تجربه دایر نموده است.

در این برنامه، حاضرین در محیطی دوستانه و صمیمی با حضور افرادی از ملل مختلف در کنار هم به بحث و گفتگو می پردازند.