ارسال ایمیل info@iman.org
تماس بگیرید +1 (310) 202 8181
اکنون کمک کنید

درباره ما

درباره ما

درباره بنیاد ایمان
درباره بنیاد ایمان

بنیاد فرهنگی ایمان، سازمانی غیر انتفاعی، غیر سیاسی و مستقل می باشد. این سازمان به منظور ایجاد دوستی و همکاری بین ایرانیان و مسلمانان با دیگر افراد از نژادها و ادیان گوناگون برپا گشته است.

ایمان برای ترویج و اشاعه فرهنگ و هویت ملی و مذهبی این گروه های گوناگون مردمی اهمیت فراوان قائل بوده و در این راستا تلاشی پیگیر و بی وقفه دارد.

بنیاد ایمان با در اختیار داشتن سالن های مناسب برای کنفرانس های علمی، و برگزاری مراسم های مختلف و کلاس های آموزشی و سالن های ویژه نماز و نیایش پذیرای تمامی مراجعه کنندگان می باشد.

ساختار و اهداف ایمان

همکاران ایمان

بنیاد ایمان با همکاری گروه های مختلف اداره می گردد. افرادی با دانش و تسلط به امور مذهبی برای برگزاری  مراسم دینی و ایراد سخنرانی به ما کمک می کنند. همچنین برای اجرای امور اداری افرادی در زمینه مالی و حسابداری و امور دفترداری و انتشارات با این سازمان همکاری دارند. اساتیدی برجسته و باتجربه در امور آموزشی و اداره کلاس ها در جهت پیشبرد اهداف ایمان ما را یاری می نمایند.

مخاطبان ایمان

بنیاد ایمان با آغوشی باز پذیرای تمامی گروه های سنی و افراد با عقاید و باورهای گوناگون از تمامی اقشار جامعه و پیروان ادیان گونان و ملل و نژاد های مختلف می باشد.

فعالیت های بنیاد ایمان

این بنیاد در جهت اشاعه بیشتر فرهنگ و ادبیان کهن ایرانو همچنین گرامیداشت مراسم ملی و مذهبی می باشد و با برگزاری برنامه های آموزشی و مراسم مذهبی، تلاشی پیگیر در آگاهی و آموزش هموطنان گرامی دارد.

هیئت مدیره

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دکتر نمازی خواه

بنیانگذار

دکتر سانجل آجی

بنیانگذار

دکتر یاوری

بنیانگذار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

عضویت در خبرنامه

آخرین اخبار در ایمیل شما